Płytka granitowa

O firmie LUX-GRANIT

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się hurtową i detaliczną  sprzedażą płytek granitowych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb.

firma 

Posiadamy  w  swojej ofercie szeroki asortyment płytek w bardzo zróżnicowanych cenach by móc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Oferowany produkt skierowany jest zarówno do osób budujących dom czy inne pomieszczenie gospodarcze jak również do firm budowlanych, które wykonują kompleksowe usługi budowlane. 

Płytki granitowe to bardzo trwały i estetyczny produkt, który stał się popularnym materiałem wykończeniowym, co wpłynęło na szczególne zainteresowanie nim architektów.

 

Ze względu na wysoki stopień trwałości i łatwość w utrzymaniu

ich w czystości płytki granitowe znajdują swoje zastosowanie w budownictwie przemysłowym, jako elementy wykończenia magazynów, linii produkcyjnych  oraz zapleczy gastronomicznych. 

Standardem staje się wykończenie budynków użyteczności publicznej płytkami granitowymi, gdyż posiadają one niezbędne atesty, certyfikaty bezpieczeństwa i są pozytywnie opiniowane przez inspektorów nadzoru budowlanego. W stałej  ofercie dostępne są płytki granitowe polerowane oraz płomieniowane- antypoślizgowe płytki. Proponowane płytki osiągalne są

w różnych wymiarach i grubościach dzięki czemu mogą być stosowane do wewnątrz jak i zewnątrz budynku.

 

Współpracujemy z doświadczonym zakładem Kamieniarskim, który powstał w 1979r. Przedmiotem jego działalności jest zarówno kamieniarstwo ogólnobudowlane i sakralne.

Naszymi partnerami są również firmy budowlane wykonujące swoje usługi na terenie całego kraju.

 

NASI PARTNERZY:

GRANIREX
EKO-INSTALBUD
BARBARA
ART-BUD
apartamentnaurlop.pl

 

Płytki granitowe oferowane przez naszą firmę to wysokiej jakości towar w przystępnej cenie.

© Copyright 2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez LUX-GRANIT